vizualizace interiérů

LOŽNICE

Je jednou z nejdůležitějších místností v interiéru. Jelikož bez kvalitního spánku se člověk vždy cítí nesvůj. Pří návrhu i zařizování je důležité myslet na každý detail a aspekt, aby se člověk vždy v ložnici cítil příjemně.

DĚTSKÉ POKOJE

Dětské pokoje, studentské pokoje, jsou místnosti sloužící především k odpočinku a spánku, proto si každá místnost zaslouží kvalitní návrh. Je důležité klást důraz především na výběr zvolených komponentů.

OBÝVACÍ POKOJE

Jsou reprezentativní součástí interiéru. Slouží především jako uvítací část obytného prostoru, která nás reprezentuje. Důležité je sladit všechny součásti obývacího pokoje nejen tak, aby byly funkční a praktické, ale tvořily harmonický celek.

KUCHYNĚ

Je důležitá součást bytového prostoru, proto nenechte žádný detail náhodě. V dnešní době je trendem spojovat kuchyni s obývacím pokojem, z toho důvodu je nezbytbné dbát na kvalitní spotřebiče a materiály.

KOMERČNÍ PROSTORY

Jsou frekventovaná místa, které často navštěvujeme nezávisle na skutečnosti zda známe lidi, se kterými přijdeme do kontaktu. Protobychom neměli podcenit žádný detail.

KOUPELNY

Návrh koupelny by se měl přizpůsobit podle uživatelů a počtu čelnů rodiny, což nebývá pravidlem. Protoje je důležité z těchto prostor vytežit maximum pro pohodlné užívání.

BYTY A RODINNÉ DOMY

Je důležité, vždy důkladně zvážit jak bude byt, dům vypadat a jaký nábytek a interiér do něj budeme volit.