Kreslení i malování mě uchvátilo již v útlém věku. Očarovaly mě veškeré barvy, jejich kombinace i skvrny, úžas odlesku a "radost" okolí z mé ranné vášně.

Učarováni byli i rodiče a vlastně všichni blízcí, kteří se přesvědčili o mých kvalitách nejen na zdech, oknech, ale i dveřích a vlastně všech ploch, které v tu chvíli byly bez dozoru.

Časem se papír stal tím správným materiálem především, pro blaho všech z okolí. Vášeň v malování a kreslení, ať pastelem, tužkou nebo olejem, se pro mě stala postupem času víc než vášní.

Forma relaxace a pohody znamená pro každého něco jiného. Vzhlédla jsem se ve tvorbě portrétů, krajin, mé vlastní fantazie, odreagování se překreslením nejen vzácných pohlednic. Přijala jsem i výzvu překreslení fotografie z malého formátu a to na plátno metra x 2.

Spokojenost a radost dotyčného překonala nejen jeho očekávání, ale vlastně i mne samotnou. Pohled do jeho rozjařených očí mě utvrdil v tom, abych se této vášni začala věnovat naplno.

Hledáte vhodný dárek pro Vašeho manžela, přítele či babičku?
Věřte, obraz na přání je skvělá volba

SPOKOJENOST

Nejdůležitější je pro mne spokojený zákazník, proto se snažím spolupráci řešit v nejkratším termínu a s individuálním přístupem ke každému klientovi.

Kreslím na základě Vámi poslané fotografie. Proto vybírejte opravdu pečlivě. Důležitá je ostrost, kvalita a dostatečná velikost fotky (min. formát pohlednice). Pokud vybere snímek focený ve venkovním prostředí, dejte pozor na to, aby na obličeji nebyly nežádoucí stíny. To vše bude vidět na výsledném obraze.

Buď můžete vybrat jednu fotografii, na které bude přesně to, co chcete mít na kresleném obraze, nebo je také možné dodat několik fotografií, ze kterých výsledné dílo sestavím. Opět je ale důležité, aby fotografie byly kvalitní a obličeje (nebo hlavy) měly podobné nastínění. Něco mohu při kreslení poupravit, ale čím více budou vzorové fotografie sourodé, tím lepší výsledek.

Portrét umístěný do Vámi vybraného prostředí

Na výsledném obraze je portrétovaná osoba kreslena v prostředí (popř. v oblečení), které sami vyberete. Nejlepší a nejjednodušší je poslat k fotografii portrétovaného člověka i obrázek nebo fotku s tím, co by jste na obraze rádi měli, popř. přiložit popis konkrétní představy, jak by měl výsledek vypadat. O tom všem je samozřejmě možné se domluvit.

PORTRÉTY, KRAJINY,... a mnoho jiného

Kreslení se věnuji již od dětství, je mým koníčkem a provází mě celý život. Mohu kreslit i obraz pro Vás podle vašeho přání.

V současné době se převážně zabývám kresbou tužkou, pastelem a technikou DRYBRUSH, jednoduchou hrou světla a stínu.

Je spousta možností k výběru, jak by obraz pro Vás mohl vypadat. Záleží na Vaší představě a po vzájemné dohodě může vzniknout:

 • jednoduchý portrét hlavy nebo celé postavy podle Vámi zaslané fotografie
 • skupinový portrét hlav nebo postav podle Vámi zaslané fotografie nebo sestavený z několika různých fotografií
 • kresba, na které bude zachycen důležitý okamžik Vašeho života, např. svatba, narozeniny, vzpomínka na krásnou dovolenou...
 • série několika obrázků jak roste Vaše dítě
 • kalendář s portréty z Vašeho života...
 • nebo pouze abstraktní doplnění Vašeho interiéru např. květiny, stromy, apod.

Nebo máte chuť vyzkoušet něco nového?

Mohu vložit portrét nebo celou postavu do obrazu, který si Vy sami navrhnete. Můžete se ocitnout v krásné zahradě, ve světě pohádek nebo dobově ustrojeni v královské komnatě. Ve své fantazii můžete cokoli...

Takový obraz může být i neobvyklým dárkem pro Vás nebo Vaše blízké.

BEST GIFT

techniky

  95%
 • 85%
 • 99%
 • 80%